piątek, 8 lutego 2013

100 days!

I będę w drodze o USA! 

Kartki szczęśliwie poszły, mam nadzieję, że jakoś w miarę szybko dojdą. Wysyłać pomogły mi Aguta i Dominika z którymi spędziłam ładnych kilka godzin na Au Pairowskim spotkaniu przy wielkich smoothes. Przy okazji spotkałyśmy super sławną Honey, więc możemy się pochwalić, że ONA bywa w takich miejscach jak MY :)

A co do Au Parowskich spotkań, wieczorem zabrałam jeszcze Agutę na imprezę do znajomego... Nie róbcie tego błędu nigdy, gdy spotkacie ją w USA! Wyrywa wszystkich najlepszych facetów! Hehe, dobra pożartowałam trochę, ale teraz coś na temat dzisiejszych przemyśleń. Jestem przepełniona optymizmem co do wyjazdu, mam nadzieję, że tak samo będzie gdy będę już tam. Ciąglę słyszę słowa, jak dziewczyny zazdroszczą mi znalezienia Perfect Family, ale powiem wam, że KAŻDY znajdzie. Prędzej, czy później KAŻDY. Niestety, ten okres szukania jest bardzo ciężki, bo jest ciągle ta niewiadoma, co do lokalizacji, dzieciaków, hostów... Ale pamiętajcie, żeby nie robić nic na siłę! Lepiej poczekać trochę dłużej, a znaleźć cos odpowiedniego. Wiem też, że bywają te stany załamania, wtedy uważacie, że cały wyjazd nie ma sensu, bo jesteście beznadziejne i nikt was nie chce. Ja wiem, że na każdego gdzieś tam czeka w tej Hameryce Perfect Family. Trzymam kciuki za każdą z was która do mnie pisała! I mam nadzieję, że spotkamy się TAM za Oceanem :)

Mam jeszcze nadzieję, że śnieżyca nie zasypie mi domu Hostów, ale rozmowa jutro jest aktualna, więc chyba nie jest u nich tak źle! A tym czasem czekam na papierki z agencji i jak tylko je dostanę przyjdzie czas na Kraków!

8 komentarzy:

 1. Wiadomo że my chodzimy do tych najlepszych miejsc ;p
  Już się nie mogę doczekać kiedy ci papiery przyjdą!!!
  AAAaa cieszę się twoim szczęściem :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajnie Wam razem :) Szkoda, że mam tak daleko do Wrocławia.

  OdpowiedzUsuń
 3. Następnym razem idę z Wami! :D
  Własnie ostatnio tak siedziałam i myślałam nad tym- przecież widziałam niektóre aplikacje dziewczyn które miały naprawdę straszne zdjęcia i filmiki i w końcu znalazły. Tak więc też jestem myśli, że w końcu każdy znajdzie ten perfect match.

  OdpowiedzUsuń
 4. Honey? A kto to? Serio się pytam bo nie mam zielonego pojęcia :) ja dziś do mojej hostki napisze i się zapytam jak u nich to wygląda. I co u jej mamy bo mieszka w CT.

  OdpowiedzUsuń
 5. Uuuu, takią gwiazdę spotkać :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Masz rację, czas oczekiwania jest trudny, ja wiem to szczególnie, ale warto czekać i się nie poddawać. Na każdego przyjdzie pora :)

  OdpowiedzUsuń

Komentarze są potwierdzane przeze mnie, dlatego mogą się pojawić z lekkim opóźnieniem! I pamiętaj, podpisz się!