piątek, 19 kwietnia 2013

Match 13 i 14

Cześć! Dawno nie pisałam, bo nie było o czym. Miałam moment kryzysowy i po prostu chciałam to wszystko rzucić w cholerę, bo czas wylotu się zbliżał a tutaj od 2 tygodni zero matchu. Do tego dostałam informację od znajomych, że mogę wyjechać tylko do 30 dni po 20 maja (od kiedy mam wizę). Byłam po prostu na skraju załamania nerwowego. Na szczęście moja kochana mentorka Sara-Jane z biura w Londynie, podtrzymuje mnie na duchu i wytrzymuje moje jęczenie. Powiedziała, że mogę wyjechać kiedy tylko będę miała nowy match, będzie trochę załatwiania, ale mam się tym nie martwic. Postanowiłam nagrać nowy lepszy filmik, żeby trochę wzmocnić mój profil. Niestety nie chcę go już tutaj pokazywać, ani na forum ze względu na to, że przeglądając filmiki Nowych Dziewczyn natknęłam się na dwie dziewczyny które mają TAKĄ SAMĄ MUZYKĘ jak ja. Nie mówię, że ściągneły ją ode mnie, bo może to przypadek, ale z tego powodu, że wymyśliłam coś całkiem innego, co może przyciągnąć uwagę- nie pokazuje go.... A co do matchy...

Pierwsza miejscowość to Bethesda w Maryland, większe miasteczko, bardzo blisko DC. Dwójka dzieciaczków dziewczynka 2 latka i chłopczyk 4. Hości są bardzo mną zainteresowani! Zadali mi może 6 pytań, odpowiedziałam na nie od niechcenia- bo ja i 2 letnie dziecko- NO WAY. Ale okazują sie jak na razie super. I zaczynam zmieniać zdanie co do nich! Na zdjęciach wyglądają przemiło. Do tego CC (w APiA mamy CC, a nie LCC) pisała mi meila, pokazała bloga i miesza bardzo blisko. Do tego Host jest właścicielem/wynajemcą marki (sama nie wiem, jest za dużo tłumaczeń tego zawodu) jakiejś bardzo znanej restauracji <3 Jutro z nimi będę rozmawiać

Co do 14 matchu.... Dzieciaki już starsze. Dziewczynka i chłopczyk lat 9 i 13. Zdjęcia już nie mają tak pozytywne jak w matchu 13... ale WIEK. Wiek jest idealny dla mnie. Mieszkają w Denver, Colorado (następny stan do odchaczenia). Nie wiem czy Denver jest dobrym miejscem dla kogoś, kogo najbardziej interesuje NYC i Cali... Daleko do tych dwóch miejsc jest wielkim minusem. Następnym problemem są pracujące weekendy, nie wiem dokładnie jeszcze JAK CZĘSTO. Ale zobaczymy po rozmowie, która będzie prawdopodobnie w niedziele.

Obie rodiznki chcą mnie na 20 maja! To już za miesiąc i dokładnie wtedy kiedy zaczyna się moja wiza!! Chyba czasem trzeba miec to załamanie, żeby odbić się i żeby coś się ułożyło!

A ludzie z naszego Stowarzyszenia podjeli za mnie już decyzję. DC !!!!

A dziś spotkanie AuPair we Wrocławiu z Agutą, Domi, Naralią i innymi których nie znam!

5 komentarzy:

 1. Trzymaj się! Trzeba mięć często dużo siły. Ale warto. Chyba warto!
  Trzymam kciuki i zazdroszczę Wam spotkaniaaa!

  OdpowiedzUsuń
 2. 2 i 4 to nie tak zle! dasz rade. A kolo DC jest mnostwo au pair z Polski :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Chyba jednak ważniejsze od samej lokalizacji jest to z jakimi ludźmi przyjdzie nam mieszkać przez kolejny rok :)A stany można zwiedzać w trakcie.. jeszcze jest urlop do wykorzystania :)

  3mam kciuki za perfect match i głowa do góry!

  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 4. Będzie dobrze :)
  Moim zdaniem match z DC lepszy. Nie dość, że rodzinka wykazuje duże zainteresowanie to jeszcze mieszkają stosunkowo blisko New Yorku ;) Jak dla mnie 2 i 4 latka to perfect ;D 2 latki śmieszne, bo zaczynają mówić, a 4 latek pewnie niedługo pójdzie do przedszkola ;)
  Ale wybór należy do Ciebie oczywiście.
  Pozdrawiam! ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 4 latek chodzi do przedszkola, a 2 latek od września 3 razy w tygodniu na 3 godiznki...

   Usuń

Komentarze są potwierdzane przeze mnie, dlatego mogą się pojawić z lekkim opóźnieniem! I pamiętaj, podpisz się!